PELUŞ OYUNCAK İMALATI

İşletmemiz 2002 yılından beri, Peluş oyuncak imalatı yapmaktadır. 200 CM boyutlarından 5 CM boyutuna kadar Peluş Ayı, Peluş Panda, Peluş Ördek, Peluş Civciv, Peluş Kaplan vb. türlerde Peluş Oyuncak İmalatı yapmaktadır.

Peluş oyuncak imalatında, Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda farklı figürlerde üretilmiştir. Peluş oyuncak İmalatcısı bir firma olarak, Perakende ve toptan pelüş oyuncak satışı hizmetleri de vermekteyiz. Peluş oyuncak toptan pazarında Azerbaycan, Tacikistan gibi pazarlarda da müşteri portföyümüz oluşmuştur. Peluş oyuncak toptan pazarına İstanbul’da ki imalathanemizden hizmet vermekteyiz.

Peluş oyuncak imalatı pazarını, yakından takip eden işletmemiz, trend oyuncak pazarına yön veren pelüş oyuncak satıcısı partnerlerimizle yüksek kalitede pazara oyuncak üretmektedir.

Peluş oyuncak imalatı ile birlikte pazarda oluşan talebe cevap vermek için toptan pelüş oyuncak, Toptan Peluş ayı isteklerine, yüksek malzeme işçilik ve siparişin hızla tamamlanması açısından detaylı bir planlama ile çalışmaktayız.

Peluş oyuncak imalatçısı bir işletme olarak Toptan pelüş oyuncak fiyatlarını rekabet edilebilir bir seviyeye çekmek için de ARGE çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

 

Peluş oyuncak imalatçısı firmaların, tüketici pazarında en çok ürettiği ürünlerin başında Peluş Ayı gelmektedir. Toptan pelüş ayı talebi, Peluş oyuncak sektörü içerisinde en çok rağbet gören üründür. Peluş Ayı talebinde ki bu yüksek talep Peluş oyuncak üreticilerini de sıkı bir rekabet içerisine sokmuştur. Yüksek kaliteli Peluş kumaş, dolgu malzemesi elyaf bulabilmenin güçlüklerini aşarken uygun fiyata yüksek kaliteyi bulma arayışına da yönlendirmiştir.

Peluş Oyuncak imalat sektöründeki varlığını güçlendirmeyi hedefleyen işletmemiz aynı zamanda, uluslararası ticaret pazarında da güçlü bir yer edinmeyi amaç edinmiştir. Dünya Peluş oyuncak pazarında ihracatçı bir statüde ve güçlü uluslararası firmalarla rekabet edebilecek araç gereç insan gücü ve inovasyon alanlarına da yatırım yapmayı sürdürmekteyiz.

Toptan pelüş oyuncak taleplerinizi yüksek kalitede ve hızlı lojistik organizasyonumuzla yerine getirmek için işletmemizle iletişim kurmanızı beklemekteyiz.

  

Peluş oyuncak imalatıPlush Toy manufacturePlüschtier Produktionjouets en peluche fabricationgiocattoli di peluche. manifattura